Annonsera/Kontakta oss

Västbo Andan är världens mest lästa tidning i Västbo!

Spridning och upplaga
Samtliga hushåll och företag i Gislaved- och Gnosjö kommuner, det vill säga Gislaved, Smålandsstenar, Anderstorp, Hestra, Reftele, Gnosjö, Hillerstorp, Kulltorp. Dessutom Mossebo med flera orter.
Vid stornummer ingår även Värnamo kommunen ( Totalt 35.000)
Utges cirka 50 gånger per år, på onsdagar.

Kontorets postadress
Box 263
332 25 Gislaved



Kontaktupplysningar
Tidningschef
Försäljning / annonsbokning
Marko Vucetic
010-206 46 42
marko.vucetic@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Pia Berglund
010-206 46 43
pia.berglund@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Försäljning/annonsbokning
Mats Hammarlund
010-206 46 44
mats.hammarlund@lokaltidningen.se


Lokalredaktör
Malin Nilson
010-206 47 33
malin.nilson@lokaltidningen.se

Grafisk formgivare
Anne Fritz
010-206 47 86
anne.fritz@lokaltidningen.se


Ekonomiavdelning
Lokaltidningen för fakturafrågor m.m.
Telefon: 010-206 47 60
Fax: 010-510 52 40
ekonomi@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Västbo Andan
Torggatan 10
332 30 Gislaved

Telefon: 010-206 45 33



Prislista
Startsidan just nu
EFTERTEXTBANNERS